Saturday, June 3

SHOWBIZ

Era Istrefi e pranishme në stadiumin e Napolit, ku aktivizohet Amir Rrahmani
SHOWBIZ

Era Istrefi e pranishme në stadiumin e Napolit, ku aktivizohet Amir Rrahmani

Këngëtarja  Era Istrefi ka qenë e pranishme në stadiumin ‘Diego Armando Maradona’ për ta përcjellë derbin ndërmjet Napolit dhe Interit.Bukuroshja ka shpërndarë në rrjetet sociale fotografi nga tribunat në ndeshjen, ku nga minuta e parë u aktivizua mbrojtësi i Kosovës, Amir Rrahmani.Tutje, autorja e hitit “Bebe” ka publikuar në InstaStory video edhe nga pushimet e saja në ishullin Capri që ndodhet në Gjirin e Napolit dhe nuk kanë munguar pozat me bikini. (Foto: Screenshot/InstaStory/eraistrefi) Kujtojmë që Rrahmani ka qenë ndër futbollistët kryesorë të Partenopei në fitimin e Scudettos, ndërsa lojtari dhe Era ndiqen në Instagram.
Xhirimi i DiCaprios në Kanë nxit një sërë komentesh, përdoruesit e rrjeteve sociale mendojnë se aktori po sillej paksa ‘çuditshëm’
SHOWBIZ

Xhirimi i DiCaprios në Kanë nxit një sërë komentesh, përdoruesit e rrjeteve sociale mendojnë se aktori po sillej paksa ‘çuditshëm’

Një video e Leonardo DiCaprios e realizuar gjatë Festivalit të Filmit në Kanë është bërë temë në rrjetet sociale, pasi shumë mendojnë se aktori po sillej paksa në mënyrë të çuditshme.ReklamaHamshori hollivudian është xhiruar në shoqërinë e Robert De Niros, ndërsa për shkak të mimikave që bëri, përdoruesit e TikTokut menduan se ai po përdorte kokainë. #leonardodicaprio #robertdeniro #cannes2023 #hotelmajestic♬ Rich Flex – Drake & 21 Savage DiCaprio arriti në Kanë për premierën e filmit “Killers of the Flower Moon” me regji të Martin Scorsese.
Kiara e mrekullueshme me fustan të kuq, nuk mungojnë pozat me Luizin
SHOWBIZ

Kiara e mrekullueshme me fustan të kuq, nuk mungojnë pozat me Luizin

Kiara Tito ka mahnitur me dukjen e saj në një paraqitje me fustan të kuq të gjatë duke marrë qindra mijëra pëlqime për një kohë të shkurtë dhe komente të shumta.ReklamaModeratorja ka qenë kryetemë e faqeve rozë pas pjesëmarrjes në edicionin e dytë të ‘Big Brother VIP Albania 2’, sidomos për lidhjen me fituesin Luiz Ejlli.Lexo po ashtuJori flet për raportin me Luizin dhe nëse Kiara ishte xheloze për taTë hënën mbrëma, në profilin e saj në Instagram ka shpërndarë fotografi të përbashkët edhe me burrin e saj. (Foto: Instagram/kiaratito) “Zarf i zi apo i kuq”, ka shkruar Kiara duke iu referuar ngjyrës së veshjes së çiftit.Lexo po ashtuRikthimi i Kiarës në BBVA, Luizi: Më ra në sy ndryshimi i sjelljes së saj, mendova mos ishte ndonjë lojëNdërkaq, nj...
Stresi sqaron se në çfarë raporti është me Keisin
SHOWBIZ

Stresi sqaron se në çfarë raporti është me Keisin

I ftuar në emisionin “Mos i bjer me top” të Top Channel, reperi nuk ka mundur t’u shmanget pyetjeve në lidhje Keisin.“Në radhë të parë është një vajzë e mrekullueshme… Nuk kam se si ta mohoj dhe të them se është një vajzë shumë e mrekullueshme, një vajzë shumë e mirë. Raporti mes nesh, le të themi, ka marrë fund, por respektohemi shumë familjarisht. Dy familjet kemi kontakt shumë të mirë. Edhe aty ka ngelur domethënë, kupton. ”, ka deklaruar Arkimed Lushaj. (Foto: Arkiv/Instagram) Ai ka thënë se nuk është takuar me Keisin pas përfundimit të ‘Big Brother VIP Kosova’: “Jo, kemi folur, mbaj mend, natën finale”.
Kreshnique lanson klipin e këngës “Toksike”
SHOWBIZ

Kreshnique lanson klipin e këngës “Toksike”

Reperi, këngën e tij të re, e ka kompletuar edhe nga ana vizuale.Erno qëndron prapa këtij projekti, të cilit ia ka bërë ‘beat-in’ dhe instrumentalin. Ndërkaq, tekstin e këngës e ka shkruar vet Kreshnique.Videoja muzikore është xhiruar nën regjinë e Gëzim Hysenajt. /Telegrafi/