Lajme

Çfarë i Ndodh Trupit kur Konsumoni Shumë Mish

Siç dihet proteinat janë të pazëvendësueshme dhe shumë të rëndësishme për një organizëm të balancuar. Proteinat gjenden me shumicë tek mishi dhe sidomos tek ai i kuqi, i cili preferohet edhe më shumë se të tjerët. Gjithsesi pavarësisht këtyre vlerave sipas ekspertëve konsumimi i tepërt i këtij ushqimi mund të kthehet në një problem për

READ MORE
Lajme

Mashtronin të huajt në bursa, arrestohet administratori i call center-it dhe procedohen 4 punonjës

Administratori i një call center-i në Tiranë ka rënë në prangat e policisë, ndërsa 4 punonjës operator po procedohen penalisht, pasi mashtronin shtetas të huajnëpërmjet telefonit, për të investuar në bursa fiktive. Ata u prezantoheshin si agjentë shitjesh dhe përmes mashtrimit, i bindnin ata që të investonin në bursën fiktive Forex. Ndërkohë, gjatë operacionit u

READ MORE
Lajme

Guret Misterioz ne Rumani qe RRITEN , LEVIZIN dhe USHQEHEN !

Pershendetje , miq te dashur stafi jone ju sjell videon e rradhes ne dobi te tuajen per permisim e njohurive te reja ose lajmeve te reja ne ditet e sotme , //EKSKLUZIVE vetem ti mundesh ta shikosh vid,eon,duke shty,pur ne rek,la.men 5 sekondshe Ju ftojme ta ndiqni videon e rradhes e cila do ta shfaqet

READ MORE