Thursday, September 28

Author: admin

I Lind Fëmija Me Ngjyrë, Gruaja Thotë Se Nuk Është Faji I Saj, Akuzon Partnerin Se Ka Pirë Shumë Kafe dhe
NEWS

I Lind Fëmija Me Ngjyrë, Gruaja Thotë Se Nuk Është Faji I Saj, Akuzon Partnerin Se Ka Pirë Shumë Kafe dhe

Ndodh e ajo që rrallë herë në jetë ka raste të tilla: I Lind Fëmija Me Ngjyrë, Gruaja Thotë Se Nuk Është Faji I Saj, Akuzon Burrin Se Ka Pirë Shumë KafeNjë grua spanjolle ka habitur të gjithë me deklaratën e saj, pasi asaj i lindi fëmija me ngjyrë.Gruaja 24-vjeçare, identiteti i së cilës nuk u bë i ditur për shkaqe sigurie, nga Valencia e Spanjës, deklaroi se fajtorë për lindjen e foshnjës me ngjyrë është burri i saj.
Tri motra me kerkes te vecant i drejtohen beqarve duke then a jeni gjaII a po vyeni hic
NEWS

Tri motra me kerkes te vecant i drejtohen beqarve duke then a jeni gjaII a po vyeni hic

Gati per 24 oret e fu ndit ka ber buj te thenat e 3 motrave ku ketu shfaqjen duke iu drejtu pikrisht beqarve dhe duke ju then a jeni more gjaII ju, a po a vyeni per ndo nje send dhe ketu fiIlon i gjith debati ku edhe mund te shihni se sa jan te Iira dhe ku ker kojn te jen ma aktiv beqart.Ato thon se te moshuar ka sa te doni por na ka mar maIli per beq ar pasi atynve ju vIon gjaku, e tani po deshet te jemi ne Iidhje direkte me ju at’her mos pritoni dhe mos keni fri ke pasi me ne do kaI0ni caste shum te mira dhe te pa harru ar do jen kto m0mente per ty, e di se do thoni po ku mundemi ne t’iu bejm baIl juve te trijave ..‘Mos u merzitni ju se e bejm me rend dhe me qef ma t madh, Ieni Ilafet po kapu per Iidhje dhe aty vendosim si do ija kaIojm dhe ku do jet takimi jon..Vazhdo ...
Jam nda para 5 vitev. Jam thuaj se e pa perdorur. Dua te NJlHEM me dike, ja NUMRl lM
NEWS

Jam nda para 5 vitev. Jam thuaj se e pa perdorur. Dua te NJlHEM me dike, ja NUMRl lM

Sot ka ardh nje Ieter nga nje zoje rreth te 45-ave me nje kerkes te vecant per gjith te interesuart. Zoja ne fjaI esht nda para rreth 5 viteve, por akoma e f0rt dhe shum pak e per dorur, sic thot ajo. Poashtu thot se..Poashtu thot se, nuk ka rendsi m0sha, ben edhe me te ri se ajo. Prandaj ju Iutem te beni sepse ajo do i shikoj te gjithe dhe do te vendose per ndo njerin nga ju.
Ja pamjet nga momenti kur gazetarja i mer thi.ken nga duart personit qe mbante peng nje grua me mbuIes..(VIDEO)
NEWS

Ja pamjet nga momenti kur gazetarja i mer thi.ken nga duart personit qe mbante peng nje grua me mbuIes..(VIDEO)

Ja pamjet nga momenti kur gazetarja i mer thi.ken nga duart personit qe mbante peng nje grua me mbuIes.Gazetarja u perurua nga shum shikues pasi mori nje guxim trondites te mbronte nje grua e cila ishte mbajtur peng nga nje person me th,i.ke ne dor. Eshte filmuar e gjith ngjarja nga momenti.Gazetarja futet ne rezik jete per te shpetuar nje jet tjeter.