Thursday, September 28

Kiara e mrekullueshme me fustan të kuq, nuk mungojnë pozat me Luizin

Kiara Tito ka mahnitur me dukjen e saj në një paraqitje me fustan të kuq të gjatë duke marrë qindra mijëra pëlqime për një kohë të shkurtë dhe komente të shumta.

Reklama

Moderatorja ka qenë kryetemë e faqeve rozë pas pjesëmarrjes në edicionin e dytë të ‘Big Brother VIP Albania 2’, sidomos për lidhjen me fituesin Luiz Ejlli.

Jori flet për raportin me Luizin dhe nëse Kiara ishte xheloze për ta

Lexo po ashtuJori flet për raportin me Luizin dhe nëse Kiara ishte xheloze për ta

Të hënën mbrëma, në profilin e saj në Instagram ka shpërndarë fotografi të përbashkët edhe me burrin e saj.

(Foto: Instagram/kiaratito)

“Zarf i zi apo i kuq”, ka shkruar Kiara duke iu referuar ngjyrës së veshjes së çiftit.

Rikthimi i Kiarës në BBVA, Luizi: Më ra në sy ndryshimi i sjelljes së saj, mendova mos ishte ndonjë lojë

Lexo po ashtuRikthimi i Kiarës në BBVA, Luizi: Më ra në sy ndryshimi i sjelljes së saj, mendova mos ishte ndonjë lojë

Ndërkaq, një fotografi të përbashkët e ka publikuar edhe partneri i si me një përshkrim siç di ai.

(Foto: Instagram/itsluizejlli)

“Lum si Kiara”, është përshkrimi që ka zgjedhur Luizi për pozën e përbashkët të publikuar në profilin e tij. /Telegrafi/

Reklama