Thursday, June 1

Blini veshje moderne botërore, fillon me shitje online “City Fashion”

shitorja e njohur multibrend, në të cilën bashkohen brendet atraktive të modës – Karl Lagerfeld, Emporio Armani, Armani Exchange, Michael Kors, Furla, Versace Jeans COUTURE, Hogan, Joop, Fracomina, Fratelli Rossetti – duke ndjekur trendet botërore të blerjes së prodhimeve luksoze, në kohë të pandemisë, bëhet më e qasshme për blerësit e tyre.

Në faqen e re web-shop do të gjeni të gjitha pjesët moderne, që janë edhe në qendrat e shitjes.

Bëhet fjalë për zgjedhje të mëdha të veshjes, çantave dhe kuletave, si dhe këpucë dhe atlete për meshkuj dhe femra.

Me City Fashion Web-shop, krijuesit e mëdhenj botërore janë një klik larg jush, ndërsa blerjen tani mund ta bëni në çdo moment dhe nuk duhet të kaloni distancë të mëdha.