Popullaritet i madh pas mbështetjes së Luizit, fituesi i ‘Big Brother Kanada’ ambasador në Shqipëri duhet te behet ???

Kevin Jacobs është emri më i përfolur në mediat sociale ditët e fundit në vendin tonë. Fituesi i “Big Brother Kanada” u kthye në një personazh pasi Luizi ka treguar se është një nga lojtarët e tij të preferuar të këtij formati. E pikërisht, prej tij ishte frymëzuar edhe për të hyrë në tualet me Kristin dhe Maestron, gjë që është e ndaluar, duke dalë të 3 në nominim.

Pasi Luizi e zbuloi këtë, shumë fansa i kanë treguar kanadezit se si Luizi po merre strategji nga ai. Para disa ditësh, Kevin shpërndau një video në Instagramin e tij, duke treguar mbështetje për Luizin, të cilin e cilësoi si gjeni dhe sigurisht fitues të lojës.

Brenda pak orësh Kevin fitoi mijëra ndjekës dhe tani ka plot 35 mijë followers nga 9 mijë që kishte në fillim. E teksa Kevin vazhdon të mbështes Luizin, ai sot ka ardhur me një pytje. Duke shpërndarë një foto të flamurit të Shqipërisë dhe Kanadasë ai shkruan: “A duhet të jem ambasadori i ri i Kanadasë në Shqipëri?” ndersa sigurisht fansat e Luizit i jane pergjigjur pozitiv kanadezit ne pyetjen qe e beri.

Ndryshe, Luizi u perfol shume per strategjine qe ka marre nga kanadezi fitues i Big Brother edhe pse disa nga banoret e publiku nuk e besuan por kur Luizi tha qe te futen dhe te shohin videot e tij atehere u binden te gjithe publiku por tashme edhe banoret pasi dje Luizit i erdhi nje dron qe tregon mbeshtetjen e kandadezit per Luizin.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*