Përveç moderimit, a e keni ditur këtë talent te Arbana Osmanit….A besoni dot (VIDEO)

Moderatorja ka një pasion të madh ndaj kuzhinës. Këtë e ka treguar shpesh herë me shumë gatime, për të cilat merr edhe pyetje nga ndjekësit, shkruan “Kosovarja”. Edhe pse e angazhuar me profesionin e saj, Arbana gjen kohë edhe për gatim, siç ka bërë së fundi.

Në storien e saj në Instagram, ka treguar se po përgatit një specialitet. I shkon Arbanës si kuzhiniere./Kosovarja/. Arbana Osmani tash e sa vite eshte pjese e botes televizive duke filluar si e re ne Top Albania Radio.

Ajo madje ka ndryshuar shume emsione, por ajo qe mbahet mend eshte Big Brother, i cili qe nga viti 2008, eshte nen moderimin e bukuroshes shqiptare Arbana Osmani. Po ashtu ajo njihet si ikon e Big Brother, e se fundmi Big Brother Vip.

Arbana ka qene e martuar per 16 vite me te cilin ka nje djale, me pas per tu ndar dhe per tu lidhur me regjistori e Big Brother Vip, Eduart Grishaj, me te cilin ka dy femije nje djale dhe nje vajze. Ajo nuk eshte martuar me Edin por eshte duke bashkjetuar.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*