Nuk Punoj Por Jetoj Si Du Un Se Per Mu Punojn Biznismenat E Un Vetem Knaqem Dhe Shetis Ka Te Du, Qe Ka Naj Njo Te Fort Kontaktomni Ktu!!

A besoni se jetoj si boss edhe dhasht zoti kshtu te me vazhdon, a e dini se kurr skam punu e kurr skam kerku lek nga te afermit e mi prej asaj dite qe kam nis me dit se qka esht dashuria apo me mir qka esht e mira e krevatit… edhe prej si e kam provu per her te par edhe mo i kam than vetit se kam me dal vetem me biznismen dhe me do ti bi ne shkelma fukarallekut, edhe e vertet mo prej asaj dite e deri sot un kurr skam pas kriz per asnisen tanat i kam dhe vazhdoj ti kem e kam banesen e kam veturen.. LEXO ME SHUME duke hap kornizen posht ketij shkrimi..

Ama bash krejt i kam edhe at vetem me trupin tim te bukur edhe ku me dit kush mu kan si mos te ket buxhet une sdal apo si mos tme bleje dhurata te shtrejta, tani ti po deshe e ke te qart se qka dua un dhe si mundesh me me majt mua vetem duhesh te kesh lek pa lek mos u paraqit apo mos me shiko ketu fare, ja tani ketu..

Continue Reading

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*