Kiara dhe Luizi marrin dhuratë unike dhe me vlerë Mbi 10…. Dollar .. (VIDEO)

Kiara dhe Luizi ditët e fundit kanë marrë dhurata të ndryshme përmes “Big Love”. Por një dhuratë tjetër, me shumë vlerë është bërë për Kiarën dhe Luizin. Çifti kanë marrë një punim të punuar me dorë nga një ndjekëse e tyre, ku i ka pikturuar në mënyrë profesionale.

Kjo do të jetë një nga dhuratat më me vlerë që kanë marrë në këtë Big Brother, shkruan “Kosovarja” Qëndrimi i Kiarës në “Big Brother Vip” është cilësuar nga shumë si “meritë” e Luizit dhe marrëdhënies që ata të dy kanë krijuar. Shpesh çifti ka dëgjuar komentet të tilla si “Kiara e shfrytëzon Luizin për lojë”.

Megjithate cifit vazhdon te marr vemendje te madhe, duke bere shume per vete, pasi kjo gje vrehet dukshem nga simpatia qe ata ka ne per njeri-tjetrin. Ndryshe Kiara ka qene ne lidhje me kengetarin Butrint Imeri, kete gje e ka treguar vete ne Big Brother Vip Albania.

Ndersa Luizi ka qene ne nje lidhje shume vjeqare me vajzen e Jozefina Topallit, per kete lidhje Luzi ka then se e kane tradhtuar. Ai madje u ndje i rezervuar mbi kete ngjarje duke mos trguar shume.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*