Fansat e Luizit ‘çmenden’, i premtojnë këtë makinën super luksoze Renger Rover .. (Video)

‘Çmenden’ fansat, i premtojnë Luizit këtë makinën super luksoze. Banori i “Big Brother VIP Albania”, i kthyer në fenomen tashmë, Luiz Ejlli ditën e sotme ka marrë një përshëndetje të veçantë. Në videon e postuar në llogarinë e Gazetës Insajderi në rrjetin social TikTok, shihet një burrë duke dëgjuar këngën e Luizit kushtuar Kiarës.

Ai fillimisht përshëndet me fjalën “Mirëmengjes”, thënë në gjuhën shqipe, pastaj vazhdon duke thënë se është polak që jeton në Angli. “Mirëmëngjes! Jam polak, jemi në Mbretërinë e Bashkuar. Unë jam duke e mbështetur Luizin në “Big Brother”, më të mirin e Shqipërisë.

“Uroj që ti do të fitosh. Do të kesh vetura të mira, G63- CDS të zi, kur të vish në Angli”, ka thënë burri, i cili duket se Luizit i ka premtuar një veturë luksoze. Luizi eshte bere nje fenomen i cili vazhdon te perfolet ne mase te madhe ne te gjihe shoqerine duke e pergezuar per strategjine mahnitese qe po perdor ne Big Brother duke bere qe gjithe banoret ta kene frike nga loja qe ai ben.

Luizi u perfol shume per strategjine qe ka marre nga kanadezi fitues i Big Brother edhe pse disa nga banoret e publiku nuk e besuan por kur Luizi tha qe te futen dhe te shohin videot e tij atehere u binden te gjithe publiku por tashme edhe banoret pasi dje Luizit i erdhi nje dron qe tregon mbeshtetjen e kandadezit per Luizin.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*