Televizioni Grek Jehonë Luizit, Prezantuesi Mbetet “Gojë Hapur” (Video)

Televizioni Grek Jehonë Luizit, Prezantuesi Mbetet “Gojë Hapur” (Video)

E sikur të mos mjafonte buja në Shqipëri, ku Big Brother Vip po shfaqet kudo, si në rrjetet sociale po ashtu dhe në titujt e portaleve, banorët e shtëpisë më të famshme do të zënë hapësira televizive edhe në mediat e huaja. Shiko pamjet poshtë S.pónsóred

Pas vëmendjes që Luizi i kishte tërhequr fituesit të Big Brother Vip Canada, Kevin Jacobs, ku ky i fundit nuk nguroi të shprehte mbështetjen për këngëtarin, ditën e sotme ka qenë radha e mediave greke.

Në një nga emisionet e vendit fqinj shohim se është shfaqur Luizi me Maestron teksa janë duke kënduar brenda në shtëpi, një nga këngët më të famshme greke “Zilevo”.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*