Plas SHERRÌ Në Big Brother, Armaldo PARALAJMÈRON Luizin: Ke Për Ta Parë Se Çfarë Do Të Bëj…

Ky i fundit ka qenë mjaft i përfshirë në debatet që Kristi ka patur me Luizin, ndërsa dhe ai vetë diskutoi me Kristin lidhur me nominimin.

Teksa ishin duke qëndruar me banorët në oborr Armaldo i tha Luizit se nëse ai nuk del nga shtëpia të shtunën, atëhere ka për ta parë se çfarë do të ndodhë.

I pyetur nga këngëtari se çfarë pritet të ndodhë, Maestro tha se Luizi ka për të fjetur gjithë kohën gjumë, duke nënkuptuar që do i trembet lojës së tij.

Maestro i tha Luizit se e kishte paralajmëruar edhe më parë që të mos merrej me të, pasi sipas tij, në këtë mënyrë ai nuk e fiton dot Big Brotherin.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*