Ora 03:00 E Mëngjesit, Kiara Dhe Luizi Kêrcënojnë Produksionin! “Nêse Guxoni Qe…

Kete here skane duruar dot kunjat dhe ferkimet me Olta Gixharin qe gjate darkes se shtruar pas Prime ka provokuar Luizin duke i thene perdore serish dhune ndaj Kiares dhe se gjithashtu duhet te dalesh…

Kiara nderhyri ne mes duke i thene “po ty cfare te duhet se cfare ben Luizi me mua” por Olta ia ktheu “jam banore e shtepise, ja cfare me duhet”.

Pasi ka akuzuar Luizin serish per dhynw ky i fundit ka mare Kiaren dhe kane shkuar ne ambjentet e brendshme teksa kane biseduar. “Hajde dalim o Luiz, nuk rrihet mw ketu na e shpifen fare keta” tha Kiara teksa me pas Luizi shtoi:

“Nese produksioni ose dikush thote serish se perdora dhune mar valixhet dhe iki dal nga ajo dera. Mjaft me, nese e kane ndare mendjen…”

“Po na e shpifin per Zotin. Qe kur i vjen atyre keq per mua njehere. Cfare njerezish deri dje as u interesonte. Po na luajne mendsh keshtu, me mir te dalim” Ato nisen drejt dhomes se rrefimit dhe duhet per pare se cfare kane thene…

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*