Më Tradhtoì Dhe U Martua Me Atë Tjetrin’, Luizi Për Ish Partneren

Fenomeni i këtij BBV2 ka treguar se është zhgënjyer më herët nga dikush që e kishte tradhtuar. Shiko pamjet duke hap re.klà.mèn poshtë

Ndër të tjera Luizi është shprehur se ish-partnerja e tij ka qenë e lidhur gjatë kohës që këta të dy frekuentoheshin dhe dilnin bashkë.

Pjesë nga biseda:

Zhgënjimi më i madh që keni pësuar nga një marrëdhënie?

Luizi: Kur mora vesh që kishte një tjetër. Kishte ajo një tjetër gjatë kohës që u lidh me mua. Unë e mora vesh rastësisht…

Dea Mishel: Edhe ca bëre?

Luizi: Asgjë, e lash

Dea Mishel: Po ai e mori vesh?

Luizi: Po moj

Dea Mishel: A pati ndonjë ballafaqim?

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*