Kristi- Luizit: Nëse Kaloj Nominimin Do E Shohësh Të Dielën Çfarë Do Të Bëj Ty!

Kristi e ka quajur Luizin ‘mega-skuth’ dhe të pabesë. Ai ka thënë se është i mërzitur sepse nuk e priste këtë veprim të ‘pabesë’ nga Luizi, pasi ka pasur respekt për të dhe kanë shpenzuar kohë bashkë. Kristi shtoi se nëse ‘mbijeton’ nga nominimi i së shtunës, do të tregoj fytyrën e vërtetë të Luizit.

Kristi ishte nxehur si asnjehere me pare ne shtepi duke i thene gjera te renda Luizit ne menyre qe ta nxjerr nga vetja por Luizi qendronte i qete dhe tha se ka shume gjera ne mendje per tia thene ne fytyre por po e ruan veten dhe nuk po e ben kete gje.

Ai tha se po e mban vetem me shume durim dhe Kristi nuk mund ta nxjerr nga vetja pasi ka ardhur me shume mund deri ne kete dite dhe nuk do t’ia lejoj ati dhe askujt ta bej kete gje. Kete keshille ia dha edhe Kiara e cila i tha qe ta ruaj qetesine sa te mundet sepse Kristi eshte shume i emocionuar dhe ne gjendje te rende emocionale.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*