Këngètarja Besa Kokedhima Mesazh Të Veçantë Për Banorët Ne Emer Të Luizit..

Shumë mesazhe vijne nga familjar por dhe të famshen kur pak minuta më parë një mesazh i bukur vjen nga Besa Kokedhima. Vazhdo pamjet poshtë S.pónsóred

Urime Luiz! Te pershendes e falenderoj per vleresimet, me kane mberrit ne vesh! Je nje fenomen; cdokujt i duhet nje ‘Luiz’ ne rrethin shoqer Je artist ne talent e ne shpirt.

Kurdo te dalesh te pres te takohemi e Kendojme. Urime dhe Kiara princeshes, vajzes se mencur e te matur, Urime dhe Olta luftarake, Kristi fisniku, Armaldo paqêsori, Visi shpirtmiri, Kejsi ylli, Dea feministja, Jori bohemja, Nita seriozia, & banoret e rinj.
LUIZ EJLLI- BRO I’m rooting 4 u! Shkruan Besa ne fund te mesazhit. official.tekste

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*