E FUNDIT PERFITIME TE MEDHA! Rriten cmimet! Ja sa duhet të paguajnë shqiptarët për një pershendetje në BBV

 

 

Duke parë interesin e madh të publikut për të përshëndetur banorët, “Vodafone” dhe produksioni kanë marrë vendimin për të rritur çmimin e dhuratave.

Nëse më parë ndjekësit e reality show-t paguanin minimalisht 5 euro për një dhuratë, tashmë çmimi varion nga 10 euro deri në 200 euro.

Nuk do ishte çudi nëse do të rrisnin dhe çmimet e votave të publikut për nominimet e banorëve.

LEAVE A REPLY

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*