Veshja E Luizit Merr Vëmendjen E Arbanës, Ja Me Kë E Krahasoi Moderatorja

Arbana i ka bërë një koment të veçantë Luizit për veshjen e tij mbrëmjen e sotme në prime.

Ajo e ka krahasuar veshjen e Luizit me atë të kamarierëve në lokalet elitare në Francë.

Komenti është pritur me të qeshura nga Luizi, i cili ishte veshur me pantallona, këmishë të zezë dhe xhaketë të bardhë

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*