Tremben Banorët, Arbana: Big Brother Do Zgjasë Edhe 3 Muaj

Banorët janë kuriozë se kur do mbarojë aventura e tyre në Big Brother VIP dhe kanë pyetur Arbanën. Moderatorja vendosi të bënte një shaka duke u thënë se Big Brother do zgjasë edhe 3 muaj.

Banorët u trembën e nisën të pyesin derisa Arbana u tha se akoma nuk është marrë vendimi dhe do tua thotë të shtunën e javës tjetër.

Arbana: Pse doni ta dini dhe pse pikërisht 3 muaj

Luizi: Si 3 muaj o Arbanë

Arbana: Do t’jua them të shtunën që vjen

Olta: O Arbana po pse i keni marrë vendimet pa na pyetur
Arbana: Po kush të tha që është marrë vendimi mi Olta!

Arbana: Do t’jua them të shtunën që vjen

Olta: O Arbana po pse i keni marrë vendimet pa na pyetur
Arbana: Po kush të tha që është marrë vendimi mi Olta!

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*