‘Ti Këtu Nuk Je Nënë’, Plas Debati, Banorët I Kthehen Kundër Kristit Pas Komentit Për Oltën

Një koment i bërë nga Kristi për Oltën ka sjellë debat në shtëpi. “Ti këtu nuk je nënë”, i ka thënë ai aktores duke shtuar se ajo nuk ka shfaqur asnjë element të një nëne.

Ky koment ka sjellë jo vetëm reagimin e Oltës, por dhe të banorëve të tjerë.

Ky koment ka sjellë jo vetëm reagimin e Oltës, por dhe të banorëve të tjerë.

Olta: Cilat janë elementet e nënës për ty?

Kristi: Harmonia në një shtëpi, është elementi bazë.

Olta: Pra unë nuk qesh kurrë, vetëm zihem, vetëm atakoj njerëz?

Olta:Çfarë po bën tani, po më prek aty ku më dhemb mua më shumë? Po mban nominim tënd duke më prekur mua?

Kristi: Nuk po bëj asgjë për nominimin, po bëj muhabet në përgjithësi

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*