Qetësori Mund Të Përjashtohet Nga ‘Big Brother’, I Ka Përplasur Derën Në Fytyrë Oltës

Me hyrjen e Qetsor Ferunajt në shtëpinë e “Big Brother VIP”, i cili u bë pjesë e këtij edicioni si ish-fitues i reality show-t dhe solli me vete gjithë eksperiencën e tij në lojë, u duk fillimisht se Olta Gixhari gjeti në aleat të ri në “lυ ftën” kundër Luizit.

Mes tyre u fol edhe për një grup të ri, madje tentuan edhe të rekrutojnë të tjerë banorë, por kjo ishte mesa duket deri në Prime-n e kaluar të programit ndërsa që nga ajo mbrëmje dy konkurentët kanë qenë më larg e më të ftohtë me njëri-tjetrin.

Sot ndërkohë duket se “marrëveshja” mes tyre është prishur përfundimisht teksa dyshja kanë debatuar me njëri-tjetrin, debat që ka qenë jo edhe aq i thjeshtë.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*