Qetësori Mund Të Përjashtohet Nga ‘Big Brother’, I Ka Përplasur Derën Në Fytyrë Oltës

Me hyrjen e Qetsor Ferunajt në shtëpinë e “Big Brother VIP”, i cili u bë pjesë e këtij edicioni si ish-fitues i reality show-t dhe solli me vete gjithë eksperiencën e tij në lojë, u duk fillimisht se Olta Gixhari gjeti në aleat të ri në “lυ ftën” kundër Luizit.

Mes tyre u fol edhe për një grup të ri, madje tentuan edhe të rekrutojnë të tjerë banorë, por kjo ishte mesa duket deri në Prime-n e kaluar të programit ndërsa që nga ajo mbrëmje dy konkurentët kanë qenë më larg e më të ftohtë me njëri-tjetrin.

Sot ndërkohë duket se “marrëveshja” mes tyre është prishur përfundimisht teksa dyshja kanë debatuar me njëri-tjetrin, debat që ka qenë jo edhe aq i thjeshtë.

Gjithcka ka nisur nga fakti që vlonjati ka bërë disa batuta të pakëndshme sipas Oltës gjatë mbrëmjes së djeshme, të cilat, gjithmonë sipas aktores, kanë qenë “të tepruara”.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*