Olta nuk i ndal kunjat me Luizin: Pse po më fërkon… Çfarë ndodhi gjatë natës? (VIDEO)

Teksa Luiz Ejlli dhe Kiara Titò ishin ulur bashkë në krevat kanë biseduar me òlta Gixharin, ku nuk kanë munguar batutat dhe kunjat.

Ishte mòderatòrja që pyeti aktòren se çfarë pò bën dhe ajò ia kthen: “Pò mendòj për ty, se sa agresive je”. Luizi ndërhyn në një mòment dhe i thòtë se Kiara dò ‘fle dhe dò shòhë ëndrra me të’.

Madje ata të tre edhe bashkuan duart me njëri-tjetrin dhe këtò mòmente nuk duhen humbur.

Luizi: Dò fle dhe dò shòhë ëndrra me ty

Kiara: Mua nuk më zë gjumi fare pò të mòs jesh ti këtu, edhe Maestrò

Luizi: A e sheh, prandaj pò presim Maestròn

Luizi: Jam duke pritur se ça dò me më bërë.

Luizi: ò òlta, pò mendòn për ty

Kiara: Se duke qeshur nisin këtò sikletet

Luizi: òlta të dhashë dòrën pò ti pse pò më fërkòn me gishtin tregues

òlta: Ku pò të fërkòj?

Luizi: Te kyçi i dòrës

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*