Luizi dhe Jori i hedhin miell në krevat Maestros, shikoni reagimin epik të tij (Video)

Luizi dhe Jori i kanë rregulluar raportet pas zënkes që kishin ditë më parë kur Jori kërkoi një këngë ë ish të dashurit të Kiares Butrintit.

Edhe pse atë dite Luizi ishte nervozuar dje ai i tha se e ka falur.

Luizi i tha Jorit se e ka bërë një gabim por pasi është herë e parë ka vendosur ta falë, madje ata kanë bërë një plan për Maestron për ti hedhur miell në shtrat pasi Jori pelqen te bej gjera te tilla/

Jori kishte për detyrë që të mbaj Maestron në kuzhinë derisa Luizi shkoi dhe e hodhi miellin në shtratin e Meastros, më shumë në jastek, ai e beri me sukses kete pa e pare askush ndersa Jori mbante te zene Maestron.

Ata e kanë pritur shumë kohë derisa Maestro të shtrohet për të parë reagimin, por ai e vendosi së pari dorën në jastëk duke zbukuar kështu që i kanë kurdisur dicka ndërsa e mori me sportivitet./InfoKosova/

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*