Kiarës Nuk I Del Për Qamet Inati Me Vjehrrën Që Nuk E Përmendi Në Mesazh: Ajo Nëna Jote…

Kiara Titos duket se nuk i ka pëlqyer aspak qëndrimi i Luiz Ejllit dhe Olta Gixharit bashkë gjatë provës siameze. Këngëtari dhe aktorja kanë krijuar mjaft alegri në shtëpi, por Olta i ka qëndruar pranë edhe kur Luizit po i dhembte koka.

Edhe fansat e kanë pëlqyer shumë këtë provë dhe faktin që Gixhari dhe Ejlli ranë bashkë. Ata kanë dërguar mjaft mesazhe për to, duke u thënë se i kënaqën.

Madje edhe nëna e Luizit ka dërguar një mesazh ku përshëndet të gjithë banorët, por thekson faktin se sa bukur ishin bashkë i biri dhe Olta. Kjo gjë nuk është pritur aspak mirë nga Kiara, e cila ka debatuar me parterin e saj.

Pjesë nga debati:Kiara: Olta po del shumë e mirë dhe ne e dimë se për çfarë i bën gjërat këtu. Nuk po them se është njeri i keq, se jashtë për fëmijën…

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*