Incìdent I Papritur Në Big Brother VIP, Çfarë Ndodhi Në Nisje Të Spektaklit

Sonte po zhvillohet prime i radhës i Big Brother Vip Albania.

Një ìncìdent i vogël ka ndodhur pak para se të fillonte prime, ku divani në të cilin ishin ulur çifti Kejsi dhe Kristi i ka rrëzuar, duke shkaktuar të qeshura.

Armaldo dhe Visi ishin ata të cilët e larguan menjëherë divanin.

Sonte ne bigbrother eshte dhe nje zarf i zi i cili po i mundon banoret dhe po i frikeson se cfarë thuhet brenda saj.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*