“Hajde Dalim Nga Shtëpia”/ Çfarë Ndodhi Mes Çiftit? Olta Akuzon Luizin Për Dhu.Nè Ndaj Kiarës,

Një moment gjatë spektaklit të së martës mes Luizit dhe Kiarës duket se po merr përmasa të mëdha, për faktin se është theksuar nga aktorja Olta Gixhari e cila e akuzon këngëtarin se ka gjuàjtur moderatoren, partneren e tij.

Teksa qëndronin në oborr për të darkuar, pas akuzës së Oltës, Kiara i doli në mbrojtje partnerit të saj. Ajo tha se Luizi reagoi në atë mënyrë ndaj saj, pasi ishte ajo që e gjuajti me takë për ta ndaluar së foluri në ato momente. Olta: Pse i gjuajte Kiarës

Kiara: Nuk më gjuajti. Më shtyu se i futa unë takën
Olta: Ti i the pusho për komentin që bëri dhe ai tha pusho më lër rehat

Kiara: Mos e bëj dramatike kot. Isha vetë aty nuk ka lidhje fare. Kush je ti?m

Olta: Unë jam banore e kësaj shtëpie

Kiara: Ky është i dashuri im

Olta: Nuk më intereson fare

Olta: Të duket gjest normal?

Luizi: Nuk kam gjujt

Olta: I ke gjujt

Luizi: Okej ti thua i kam gjujt unë them nuk i kam gjujt e mbyllim muhabetin?

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*