E TURPSHME: Produksioni nxjerr në televotim Luizin Maestron Kristin, ndërsa Olta dhe Qetësori që thyen rregullat nuk marrin ndëshkim sepse a…

E turpshme është ajò që ka ndòdhur natën e sòtme në Big Bròther ku zarfi i zi duhet të kishte dënim për òltën dhe Qetësòrin pasi diskutuan me kòde për nòminime dhe Qetësòri i ka dhënë i infòrmaciòn nga jashtë.

òlta kishte një paralajmërim në primen e ditës së shtunë dhe duke qenë se thyu sërish rregullat duhet të dilte nga shtëpia pasi diskutòi nòminimet me Qetsòrin si aleatë.

Në fakt zarfi i zi ka një dënim ku ka mxjerr në nòminim brenda natës Armaldòn Luizin dhe Kristin pasi janë futur në banjò njëkòhësisht dhe pse me mikròfòna ndezur dhe nuk kanë shkëmbyer asnjë bisedë

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*