E Bën Sërish! Maestro Kërkon Nga Banorët Që Ti ndajë Luizin dhe Kiarën (Video)

Dhe ashtu ndodhi, Olta bëri të njëjtat nominime ndaj kjo situatë solli krisjen e miqësisë mes Armaldos dhe Luizit, me këtë të fundit që e akuzoi tenorin për pabesi.

Mirëpo duket se Maestro nuk ka ndërmend të ndalojë. Në një bisedë me Oltën dhe Nitën, ai flet sërish për të njëjtën gjë.

Ai i thotë Nitës se nëse ajo hap kutinë e Pandorës të nxjerrë Kiarën, Oltën dhe Kristin në nominim.

Maestro e di se Olta dhe Kristi janë lojtarë shumë të fortë ndaj edhe rrjeti mendon se ai do Kiarën jashtë shtëpisë.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*