Situata e të martës, Kiara bën deklaratën për Luizin: Po na shtohet dashuria

Duket se Kiara dhe Luizi kanë qënë më afër se kurrë me njëri tjetrin edhe pasi panë klipin, ku Kiarës i’u dha mundësia të merrte informacione nga jashtë.

Kiara: Unë jam shumë mirënjohëse sepse mendoja se Luizi do e zgjaste mërzitjen e tij pas atyre që pa, por jo e kaluam të dy shumë shpejt. Do shkojmë deri në fund të këtij rrugëtimi. Synimi jonë është të jemi bashkë deri në fund.Luizi: Sa vjen na shtohet dashuria . Kështu do jetë dhe jashtë. Shpresojmë të jetë kështu gjithë jetën. Të gjithë mund të kthejnë situatat tona si ti leverdisin atyre.

Arbër: Që Kiara do ta merrte veten shumë shpejt e prisj, e njeh showbizin. Doja ti komplimentoja të dy sepse kanë kaluar shumë sfida dhe e tregojnë që ndjejnë për njeri tjetri. Ata të dy kanë treguar që nuk kanë dëshirë të heqin dorë nga njeri tjetri.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*