Shokët e ngushtë ia shohin hajrit Luizit: Kam një javë që nuk paguaj parkingun

Shokët e Luizit, Mario Deda dhe Joni Ndoja kanë ndërmarrë përsipër të realizojnë sfidën siameze që po ndodh brenda shtëpisë së Big Brother VIP.Të veshur me një bluzë, ata kanë dhuruar mjaft humor në studion e Fun Club.

Ata gjithashtu komentuan edhe ngjyrën e flokëve të Arditit i cili nga brun ishte kthyer në bjond, ndërsa ende nuk dihet nëse është në mbështetje të Luizit.

Miqtë e Luizit: Kemi bërë challange, të shohim tani shpresoj të na ndihmoni edhe ju që derisa të mbarojë Big Brother Shqipëria të kthehet në vend skandianav.

Megi: Ju ka ndihmuar ndopak kjo? Miku Luizit: Kam një javë që s’kam paguar parkingun.Arditi: Mendoj që Big Brotheri pa Oltën dhe Luizin nuk do të kishte kuptim. Luizi nxjerr anën më të mirë të Oltës dhe Olta ndjesinë më të mirë të Luizit.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*