Produksioni e paralajmëroi, Olta Gixhari ia hedh me një ndjesë publike

Një zarf i zi erdhi pasditen e sotme në “Big Brother Vip” për Olta Gixharin dhe akuzat që ajo ka hedhur shpesh ndaj produksionit të formatit.

“Dënimi” i produksionit për Oltën ishte një paralajmërim i fundit në lidhje me këto akuza dhe sjellje të saj në shtëpi.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*