Mori një letër fshehurazi nga gjyshja? Reagojnë familjarët e Deas

Prej mbrëmjes së djeshme po qarkullon në rrjet një teori konspirative që lidhet sigurisht me Big Brother. Dea takoi gjyshen e saj si një surprizë shumë të bukur pasi hapi Kutinë e Pandorës.

Në një takim shumë emocionues dhe të ngrohtë, shumë ndjekës vunë re se ajo i jep një letër në dorë që Dea e merr dhe e vendos në tavolinë. Videoja po përhapet me shpejtësi dhe sipas pretendimeve, Dea ka marrë informacion nga gjyshja e saj.

Gjithsesi, kjo gjë është mohuar totalisht në faqen e saj në Instagram. Personat që menaxhojnë rrjetet sociale të Deas në një reagim bëjnë ne dije se kjo është e pavërtetë dhe se gjyshja i ka dhënë thjesht një farcoletë.

Ndryshe, Dea u surprizua mbreme nga gjyshja dhe me hapjen e Kutise se Pandores duhej te vendoste nese deshiron qe Keisi ta takoj gjyshin apo Armaldo gruan qe e ka ne vend te gjyshes dhe Dea zgjodhi gjyshin e Keisit.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*