Megi bën premtimin EPIK, ja çfarë do bëjë në rast se fiton Luizi BBV

Megi Pojani njihet si një ndër personazhet më pa komplekse dhe asnjëherë nuk ngurron të shfaqet ashtu siç dëshiron. Herë tepër provokuese e herë shumë ‘funny’, bukuroshja gjithmonë arrin të jetë në qendër të vëmendjes.
Megi është edhe moderatore e emisionit “Big Brother VIp Fun Club” dhe të ftuar ditën e sotme ishin shokët e ngushtë të Luizit.

Pasi Luizi vendosi të lyej flokët e tij dhe të kthehet në bjond edhe shokët e tij dhe persona të tjerë që e mbështesin kanë bërë të njëjtin veprim.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*