Luizi thyen rregullat e lojës, ja çfarë gabimi bëri këtë herë. Produksioni mer masa, A do ta eleminojnë ?!

Një lojë tepër interesante dhe argëtuese iu dha banorëve mbrëmjen e djeshme gjatë spektaklit.Të ndarë në çifte, ata duhet të jetojnë si një trup i vetëm deri të martën ne ate menyre.

Mëngjesi i sotëm nisi sërish me thyerje rregullash. Këtë herë ai që i shkeli ishte Luizi. Ky i fundit, pasi shoqëroi Oltën në banjë, lau dhëmbët në lavaman dhe për këtë gjë, ai përdori të dyja duart.

Me njërën lau dhëmbët, ndërsa tjetrën e mbështeti në lavaman, gjë që u paralajëmrua nga Vëllai i Madh se nuk lejohej. Nga ana tjetër, edhe Olta lau dhëmbët kur doli nga tualeti, gjë për të cilën e bëri me ndihmën e Luizit.

Luizi i cili mbajti furcën e saj në dorë, në momentin që ajo hodhi pastën e dhëmbëve. Elvisi dhe Qetsori ishte dyshja e radhës që ndihmuan nëjri-tjetrin të kryenin nevojat personave në tualet. Pas tyre, u zgjua edhe Kiara me Dean, të cilat bënë të njëjtën gjë.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*