Jul Deda flet hapur: Nëse do futesha në ‘Big Brother’ sigurisht që do të fitoja unë, atë Luizin do e…

Aktori Julian Deda ishte i ftuari i Ermal Peçit në ‘Më prit në fundjavë’ në RTSH. Pas nje dekade mungese ne teater, ai tha se e ka shijuar shume shfaqjen e fundit dhe pritjen fantastike nga publiku jo vetem i Tiranes por dhe qyteteve te ndryshme.

Teksa tregonte per rrugetimet e tij ne skenat e humorit, Ermali e pyet per pagesat e marra dhe nese eshte ky moment, me i miri per te.Gjate lojrave te programit Juli u perballe me kengen ‘Zjarr e ftohte’ te Luiz Ejllit per te cilen tha se nuk e ka pelqyer ne kohen kur ka garuar ne Festival. A ka ai nje lidhje me Luizin, si i vellai Mario?

‘Jo, me Marion ka nje njohje qe ne femijeri. Luizi eshte fituesi. Pata edhe une nje ftese per te qene ne Big Brother, ndoshta shkoj vitin tjeter’.

Po nese do te ishte kete edicion, a do ta mposhte ai Luizin?
‘Mes Luizit dhe meje? Do fitoja une’ – perfundoi aktori.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*