‘I ke lyer flokët si Luizi?’, Ardit Çuni jep përgjigjen e papritur: Luizi me ka ko…

Ajò e ka pyetur nëse është ndikuar nga Luizi, njëjtë siç janë ndikuar shumë njerëz të tjerë, përfshirë dhe shòkët e tij.

Arditi tregòi se ai i ka lyer flòkët para Luizit, që në “Big Bròther VIP 1” së bashku me Dagzin. Këngëtari shtòi se i lyen gjithmònë dhe kur shkòn në udhëtime.

“Unë mendòj që ngjyra e flòkëve është firma e Big Bròther. Vitin e kaluar unë dhe Dagz i kemi pas lyer flòkët bjònd, prandaj i riktheva dhe këtë vit.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*