E pabesueshme, por e vërtetë. Olta dhe Luizi flenë bashkë: Dalin fotot kur p…

Aq të pandashëm janë bërë saqë janë shtrirë edhe bashkë në një krevat.

Pasi janë mbuluar me jòrgan kanë plasur të qeshurat nga vetë ata dhe Kiara e Dea që ishin tek krevati ngjitur.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*