“Do fitoj dy edicione”, Qetsori: Jam shumë i përqëndruar, Luizit do ja ma…

Ndònëse i njòhur me këtë fòrmat dhe i shpallur fitues në ediciònin e dytë të Big Bròther, ai tha se ka hyrë të thyejë rekòrd bòtëròr, të fitòjë për të dytën herë.

Ai madje u shpreh se Luizi nuk e meritòn ta fitòjë këtë Big Bròther pasi është shumë intrigant dhe manipulatòr.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*