Vajza E Vogel E Mahmut Feratit Po Trazon Shum Ujra Me Bukurin E Saj (FOTO)

Një yll i vërtetë! Njihuni me vajzën e Mahmut Ferati që po “ç.mend” gjithë rrj.etin (Foto)
Donika Zeka është vajza e ish-koman.dantit të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës dhe ish-ambasadorit të Kosovës në Shqipëri, Milaim Zeka

videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të h.apn! mar ket!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluzive per portalin ton vijne keto pamje!
Sa me fat paska qen Mahmut Ferati qe ka vajza te tilla neper shtepi, qe tja zbukurojne diten cdo mengjes:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *