Lotina Haziri Vajza E Lutes Nuk I Mban Dot Te Pamet E Medha As Me Dy Duar, Thot Se Ka ‘Gufuar’ Teper

E bija e kryetarit të Gjilanit, Lutfi Haziri ka treguar edhe njëherë bukurinë e saj natyrale.Lehtësisht ajo ka nxjerr në pah asetet e saj.Padyshim, sikurse vajzat e tjera të Hazirit edhe Lotina duket tejet tër.heqëse.

Vajzat e kryetarit të Gjilanit, Lutfi Haziri jo rrallë kanë qenë të përfoluar në mediat kosovare. Lotina, Kënga dhe Mimas Haziri, vajzat simpatike të kryetarit të Gjilanit duket se bukurinë e kanë trashëguar nga e ëma, Mirvetja këngëtare e mirënjohur, shkruan Rajoni.info.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *