Hoxhë Behar Mjekiqi: S’ka Xhenet veç pse falesh e Babën e Nanën i lë rrugëve

Hoxhë Behar Mjekiqi: S’ka Xhenet veç pse falesh e Babën e Nanën i lë rrugëve

Hoxha i njohur kosovar, Behar Mjekiqi, ka thënë se nuk ka Xhenet nëse falesh e shkon në Qabe nëse prindërit i lë rrugëve. Në intervistën e tij në emisionin n’Kosovë Shoë, Mjekiqi foli edhe për shumëçka tjetër lidhur me myslimanët dhe tema të tjera.DUKE E HAP REK LAMEN ME POSHTE JU KENI MUNDESI TE LEXONI ME TEPER

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *