E kam burrin azilant ne Europe, nuk po mundem te perballoj me!! Me merr kon.taktin

Pershendetje dua te ndaj me ju nje pr oblem apo hall timin si te doni ju quani se me nuk po di si tia bej hallin ksaj pune.. ka 4 vite burri im qenuk vjen prej gurbetivjet po shkojn spi marr vesh dhe ka 7 vite qe jame e martuar dhe burri im punonte ne ndertimtari por per te fituar pak me shum se ne vendlindje vendosi te kerkoj az il pastaj te me merr edhe mua me vete. Por 2 vite pasi burri mori rrugen e gurbetit mu mu shuan shpresat se do te kthehet perseri dhe keshtu fillova duke u hapur nbiseda me persona jashte familjes… dhe fillova me nje djal te ri te komunikoj dhe nje dit vendosa me dal se at dit me beri nervoz burri i thash ne tel kur ki me ardh tha ndoshta nuk vi hiq se skam per kan me ardh m tha un nan e bab skam ato kan ik per tjeter dunja a sa per gru kam ktu sa te dush dhe u zgerdhike si magar.. LEXO ME TEPER DUKE E HAP REK LAMEN DHE MERR KON.TAKTIN E KESAJ BUKUROSHE

At dit vetes i thash dil moj edhe ti knaqu se vjete po ikin e tani me ket djalin qka dola krejt mir ama kamt po i dridhen shum shpejt dhe sun po knaqna sa duhet.. e tani e du naj njohje tre por te jet i moshum sa tja di renin ma mir se qaj i riu qka pom kcen si lepur.. skeni kurfar telashe jam e vetme ne banes vetem mos e bani te madhe me fol kur te vish se shqiptart e kan merak jo kesh te filanja jo ja bona kshtu jo ajo mtha kshtu.. leni kto budallakija po merren ne lidhje ta dish se do knaqemi edhe plus me lek jam mir se aj me qon sum le bash keq… Vazhdo duke kaluar në Linkun Blu më P0shtë dhe merr kontaktin dhe Pamjet E PL0TA: LEXO ME TEPER DUKE E HAP REK LAMEN DHE MERR KON.TAKTIN E KESAJ BUKUROSHE

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *