Të përqafuar dhe duke kërcyer, Bora dhe Donaldi e “djegin” në dasmën e Arbër Hajdarit (VIDEO)

Në dasmën madhështore të Arbër Hajdarit dhe partneres së tij, Vlera ka marrë pjesë dhe çifti më i komentuar i momentit, Bora Zemani dhe Donald Veshaj.

Nga videot e publikuara, vihet re se aktori i humorit dhe moderatorja janë argëtuar pa fund në ceremoninë me shumë të ftuar VIP.

Në një moment, ata shihen duke kërcyer ndërsa janë të përqafuar me njëri-tjetrin.

Sakaq, kujtojmë që disa çaste para dasmës, Arbëri i dedikoi disa fjalë prekëse partneres së tij.

“E dashur Vlera, zemra ime! Sonte po kurorëzojmë dashurinë

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *