Shtyhet seanca për sekuestrimin i pasurive të Redjan Rrajës/ Mes tyre edhe Audi A8 i Kejvina Kthjellës

Gjykata e Posaçme Apelit ka shtyrë për herë të tretë seancën për kërkesën e SPAK për konfiskime e pasurive të Redjan Rraja.

Nën sekuestro është edhe makina Audi model A8 e modeles Kejvina Kthjella.

Seanca është shtyr për shkak se mungonte avokatja Kristina Marku e cila përfaqëson Marsela Bibën, bashkeshortja e Redjan Rrajës.

Gjykata ka vendosur përjashtimin e avokates duke e zëcendësuar atë me Edvis Gorishtin, në seancën e radhës që do të mbahet me 31janar ora 08:00.

Rraja dhe Kthjella nuk kanë qenë të pranishëm në seancë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *