E dhímbshme: I riu Kosovar me vajzën 6 muajshe v desin në një aksídent në Gjermani

Një aksídent i rëndë trafiku që ndodhi mbrëmë në Gjermani i mori jetën kosovarit, Elvis Muçaj dhe vajzës së tij gjashtë muajshe, Luanës.
Kjo u bë e ditur nga Kryetari i Deçanit, Bashkim Ramosaj i cili ngushëlloi familjen Muçaj.

I riu, Elvis Muçaj ishte nga fshati Lluka e Epërme e Deçanit.
Njoftimi i plotë:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *