Arbana Osmani i blen vajzës fustanin e firmës luksoze që kushton më shumë se marrin shqiptarët në muaj

Një muaj më parë, Arbana Osmani u bë nënë për herë të tretë. Moderatores shumë t njohur shqiptare ju plotësua dëshira e madhe që pas dy djemve të ishte nënë e një vajze.

Ajo dhe Eduart Grishaj e quajtën vajzën e tyre Zoi. Zoi sot bën një muaj që ka ardhur në jetë dhe Arbana ka organizuar një festë të vogël ku nuk ka munguar torta speciale.

Moderatorja ka treguar gjithashtu edhe fustanin që i ka veshur të bijës dhe është i markës luksoze Gucci.

Me një kërkim, zbuluam se fustani kushton rreth 800 euro.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *