E Ka Marrë Burrin Më Të Vogël Që Ta Rrisë Me Duart E Saj/ Aurela Gace Tregon Reagimin Epik Të Vjehrrës Kur E Mori Vesh: Pupu Mor Bir

Edhe ne familje ashtu si dhe ne daljet e saj publike, Aurela Gace e tregon gjithmone energjine e pashtershme qe ka.
Para disa kohesh e ftuar ne studion e ‘’Xing me Ermalin’’ nena e dy vajzave Grace dhe Abigail ka folur me gjate per familjen dhe karrieren. Ne rubriken off record jane zbuluar per publikun disa prej te pathenave te shume personazheve..
Shtγ’p hapsiren rek.lamυese me pσshte per te ndjekυr videσn ↓↓ artikυlli vazhdσn..

Aurela lidhur me martesen e saj me Skerdin ka treguar disa thashetheme. Shpeshhere njerezit pyesnin si eshte e mundur qe ata jane martuar, madje edhe aludonin se mes tyre ishte Aurela qe mbante pantallonat e lidhjes duke qene se ai eshte dy vite me i vogel se ajo. Vjerra e saj garipe ishte ajo qe u ka mbyllur gojen te gjitheve dhe se Aurela e ka marre me te qeshur gjithe kete gje..Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *