Cili është sekreti i bukurisë ? M onika e Big ut jep rec etën dhe i la të gjithë pa fj alë: Ja disa nga gjërat që bëj unë

Aktorja Monika Lubonja është padyshim një nga personazhet më të komentuara të ‘Big Brother Vip’.
Duket se edhe pas përfundimit të BBV interesi ndaj saj nuk është shuar teksa ndjekësit në rrjete sociale i bëjnë shpesh pyetje të ndryshme.
Shtγ’p hapsiren rek.lamυese me pσshte per te ndjekυr videσn ↓↓ artikυlli vazhdσn..

Ka qenë një ndjekëse ajo që i ka kërkuar të tregojë sekretin e bukurisë dhe ja si i është përgjigjur aktorja.
Lubonja për veç punës vlerësohet edhe për formën e mirë fizike që shfaq përherë dhe pse është mbi të 50–at.
“Më çonte çdo vit një shishe verë”/ Rama nuk i bëri dhuratë për ditëlindjen, Neritan Ceka bën deklaratën epike në mes të emisionit për kryeministrin
Shtγ’p hapsiren rek.lamυese me pσshte per te ndjekυr videσn ↓↓ artikυlli vazhdσn..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *