Po thyen rregullat, Kiara Tito nuk reziston dot. Afrohet te dera për të folur me Luizin

Kiara e cila u duk sikur i vendosi barriera Luizit, po afrohet më shumë tek ai. Mbrëmjen e shkuar, fitorja e ”The Voice of BBV” bëri që Luizi me Efin të futeshin në një dhomë vetëm pa banorët e tjerë.

Kjo nuk i ka pëlqyer aspak Luizit që do të jetë deri të martën larg Kiarës. Sapo mbaroi spektakli, Kiara u afrua te dera për të folur me Luizin e për t’i thënë që ka mbetur vetëm. Në një bisedë me Diolën, u shpreh se mund të ndodhë diçka me të.

Çdo mënyrë kontakti me banorët, do t’i penalizojë Luizin dhe Efin duke zbritur 2000€ nga çmimi i madh. Deri të martën ata do të kenë imunitet në shtëpi dhe s’mund të nominohen nga të tjerët.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *